KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.
ul. Harcerska 115
43-100 Tychy

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy

30 stycznia 2017

Telefon przemysłowy VoIP LAN-Phone 40

Telefon przemysłowy VoIP LAN-Phone 40 Telefony przemysłowe VoIP z biegiem czasu stają się nieodzownym elementem każdego nowoczesnego zakładu i fabryki. Wychodzimy naprzeciw potrzebie znalezienia trwałego produktu, kompatybilnego z praktycznie każdą centralą VoIP / SIP, ale również w atrakcyjnej cenie.

LAN-Phone 40 świetnie wpasowuje się w tą specyfikę, oferując doskonałe parametry wytrzymałościowe i akustyczne, w rewelacyjnej cenie, umożliwiając jego implementację w niemal każdym środowisku VoIP.

Zachęcamy do kontaktu, nasi inżynierowie z chęcią znajdą odpowiedź na każde pytanie techniczne!

Telefon przemysłowy VoIP LAN-Phone 40

17 listopada 2016

Sygnalizator do telefonu VoIP DUO-LED SIP

Sygnalizator do telefonu VoIP DUO-LED SIP Sygnalizator DUO-LED SIP, to innowacyjne rozwiązanie sygnalizatora optyczno-akustycznego, kompatybilnego z dowolnym telefonem VoIP. Kompaktowa konstrukcja, skrywa w sobie bardzo głośny, 105 dB programowalny buczek oraz dużej mocy stroboskop. Urządzenie to świetnie się nadaje do sygnalizacji nadchodzącego połączenia jednemu, lub grupie użytkowników, w głośnym środowisku przemysłowym.

Dzięki zasilaniu PoE, znacznie można obniżyć koszty utrzymania sieci, a także usprawnić jej zarządzanie. Prostota programowania samego sygnalizatora sprawia, że osoba odpowiedzialna za lokalną konfigurację sieciową urządzeń IP w środowisku SIP, bez najmniejszego problemu zaimplementuje DUO-LED i dostosuje jego wykorzystanie do faktycznych potrzeb użytkowników.

Sygnalizator do telefonu VoIP DUO-LED SIP

2 listopada 2016

Przemysłowy telefon analogowy TESLA

Telefon analogowy TESLA Analogowy telefon przemysłowy TESLA jest świetnym wyborem dla osób, dysponującym mniejszym budżetem, ale szukającym solidnego rozwiązania, niewymagającego serwisowania i trwałego przez wiele lat wprzód.

TESLA jest cenionym producentem telefonów przemysłowych, przede wszystkim za bardzo konkurencyjne ceny, przy zapewnieniu doskonałych parametrów odpornościowych i akustycznych. Metalowa klawiatura i zbrojony przewód słuchawki, a także solidna obudowa gwarantująca szczelność IP66, to cechy pożądane w środowisku przemysłowym. Ponadto głośna sygnalizacja nadchodzącego połączenia oraz czysty dźwięk rozmówcy w słuchawce sprawiają, że urządzenie to doskonale nadaje się również do hałaśliwych przestrzeni pracy.

Analogowy telefon przemysłowy TESLA (SLE-AT36)

8 czerwca 2015

System pagerowy do systemu przywoławczego Quantec

System pagerowy do systemu przywoławczego Quantec Systemy przywoławcze, tak wszechobecne w szpitalnictwie i obiektach biurowych oraz socjalnych, często potrzebują wzbogacenia o elementy bezprzewodowe, usprawniające pracę personelu. System pagerowy jest idealnym rozwiązaniem dla zwiększenia funkcjonalności samego systemu, jak również poszerza swobodę przesyłania informacji w systemie, nie ograniczając się do tylko stacjonarnych punktów pielęgniarskich.

Duży zasięg pagerów przekraczający kilkaset metrów, kompaktowe rozmiary urządzenia i dokładna lokalizacja wystąpienia dowolnego wezwania pokazana na wyświetlaczu, a więc umożliwienie decentralizacji systemu, są bezcenne w przypadku zagrożenia życia pacjentów.

System pagerowy do systemu przywoławczego Quantec