KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.
ul. Harcerska 60
43-100 Tychy

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019
MDC V03 Charakterystyka

System przywoławczy Medicall

System przywoławczy MDC V03 IP to sprzęt, który zapewnia użytkownikowi nie tylko najlepszą jakość komunikacji dla placówek medycznych i opieki społecznej, ale jest to coś więcej. Jego instalacja i obsługa są niezwykle proste, a koszty utrzymania są bardzo niskie. Ze względu na najnowsze technologie użyte przy produkcji, system ten jest niezawodny w swoim działaniu.

System może być również wykorzystywany w inny sposób, niż przewidziany przez producenta, według preferencji użytkownika. System pozwala na dowolną programowalność i przebudowę przez prostą podmianę jednostek i elementów – system zbudowany jest w oparciu o tzw. „construction kit”. Szeroka gama elementów pozwala na wymianę dowolnej zepsutej części i może być przeprowadzona nawet przez niewykwalifikowany personel.

Podczas pracy MDC V03 IP cyklicznie prowadzi auto-diagnostykę. To pomaga wykryć wiele defektów i wskazuje konkretne uszkodzone części. Wszystkie produkty programu Medicall koncentrują się na spełnieniu wysokich wymagań istniejących nowoczesnych rozwiązań z naciskiem na wygodną i prostą obsługę. Bogata oferta elementów pozwala stworzyć zaawansowany system przywoławczy z wieloma funkcjami głosowymi, jak również prostą strukturę, opartą o same przyciski, cięgna i manipulatory.

Poszczególne elementy systemu