KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.

ul. Harcerska 60
43-100 Tychy
woj. śląskie

ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
woj. śląskie

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019

Systemy przyzywowe (przywoławcze)

Jako wyłączny przedstawiciel firmy C-Tec na terenie Polski, oferujemy naszym Klientom liczne urządzenia elektroniczne. W tej części naszego serwisu znaleźć można systemy sygnalizacji przywoławczej Nursecall 800 oraz Quantec, sygnalizację do toalet oraz telefony przeciwpożarowe. Urządzenia umożliwiają szybką i sprawną komunikację w wielu obiektach: szpitalach, domach opieki, a nawet aresztach.

Systemy przywoławcze Nursecall 800 oraz Quantec

Analogowe instalacje przyzywowe z serii Nursecall 800 występują w wersji Standard z jednym poziomem wezwań oraz Emergency z dwoma poziomami. W gotowym zestawie znajdują się: pojedynczy kontroler, lampa sygnalizacyjna, punkt kasowania oraz cięgno sufitowe. Instalacja może być rozbudowywana. Aby przywołać personel, należy pociągnąć za sznurek sufitowego układu wyzwalającego.


Quantec jest z kolei opcją wybieraną przez osoby, którym zależy na funkcjonalności większej niż standardowa. Można go powiększać i konfigurować, tak aby spełnił potrzeby obiektu, w którym jest zamontowany.


Firma C-Tec projektuje instalacje przyzywowe, które są elastyczne, proste w montażu i łatwe w obsłudze. Wśród wielu zalet sygnalizatorów można wymienić między innymi akceptowalne wezwania, wielopoziomowe połączenia oraz monitoring urządzeń.

Systemy przyzywowe do toalet

Za pośrednictwem naszego sklepu można zaopatrzyć się również w systemy przywoławcze do toalet dla osób chorych lub z niepełnosprawnością. Sprawdzą się one na przykład domach opieki. Ich zasada działania jest bardzo podobna do opisywanych wcześniej urządzeń Nursecall. W pomieszczeniach wymagających bardziej odpornych instalacji można zamontować wariant z wytrzymałej stali szlachetnej.

System Nursecall 800

System Quantec

Sygnalizacja do toalet

Pas wzywania pomocy

System przywoławczy ze stali nierdzewnej

Telefony p.pożarowe