KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.

ul. Harcerska 60
43-100 Tychy
woj. śląskie

ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
woj. śląskie

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019

Retransmisja sygnału radiowego na potrzeby operacyjne Państwowej Straży Pożarnej PSP

Retransmisja sygnału radiowego

Firma Signaltech zajmuje się projektowaniem i kompletowaniem wyposażenia, nadzorem wykonawczym kompletnych systemów, instalacji dla retransmisji sygnału radiowego na potrzeby operacyjne PSP, firm ochrony w obiektach podziemnych np. garaże wielopoziomowe.

Zajmujemy się projektowaniem oraz kompletowaniem wysokiej jakości urządzeń elektronicznych, które umożliwiają sprawną i skuteczną komunikację w różnego typu obiektach. Specjalizujemy się także w nadzorze wykonawczym gotowych systemów o szerokiej i dobrze przemyślanej funkcjonalności. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują profesjonalne instalacje dla retransmisji sygnału radiowego na potrzeby operacyjne Państwowej Straży Pożarnej PSP, jak również firm ochroniarskich w budynkach podziemnych, np. garażach wielopoziomowych. 

Rozwiązania opracowane przez firmę SignalTech zwiększają bezpieczeństwo w obiektach publicznych oraz mieszkalnych. W sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia odpowiednie służby zostają w porę poinformowane, dzięki czemu mogą podjąć akcję ratunkową. Z instalacji przeznaczonych do retransmisji sygnału radiowego z powodzeniem korzystają jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz firmy ochrony. W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.