KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.

ul. Harcerska 60
43-100 Tychy
woj. śląskie

ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
woj. śląskie

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019

System przywoławczy na baseny i do saun

Oferujemy wysokiej jakości system przywoławczy, dedykowany na obiekty basenowe. Przyciski przywołania są odporne na pył i wilgoć, dzięki stopniu ochrony IP65, a prosta konstrukcja „grzybkowa” ułatwia realizację wezwania alarmowego. Ponadto wyposażone są w diodę uspokajającą, która potwierdza realizację wezwania i zapewnia, że pomoc jest w drodze. Przycisk wyposażony jest w magnetyczny reset, który dodatkowo zmniejsza koszty i umożliwia redukcję ilości zamontowanych urządzeń do minimum (nadal można zamontować osobny kasownik alarmu).

Do ekstremalnych temperatur i wilgotności panujących w saunach, proponujemy przyciski ze stopniem ochrony IP69K i bardzo szerokim zakresem temperatur.

Niebezpieczne sytuacje w saunie lub wypadki zagrażające życiu i zdrowiu na basenie mogą przydarzyć się każdemu. Nagłe zasłabnięcie, omdlenie i wszystkie inne sytuacje kryzysowe wymagają udzielenia natychmiastowej pomocy. SignalTech oferuje niezawodny system przywoławczy o prostej konstrukcji “grzybkowej”, która ułatwia realizację wezwania alarmowego. Wyposażony jest w przyciski odporne na kurz i pył, o stopniu ochrony IP65. Specjalne diody uspokajające potwierdzają wysłanie prośby o pomoc, zapewniając, że odpowiednie osoby już zostały poinformowane o wystąpieniu zagrożenia. 


System przywoławczy przeznaczony jest do montażu w obiektach basenowych i służy do wezwania personelu w nagłych sytuacjach. W przypadku saun, gdzie panują wysokie temperatury i wilgotność, doskonale sprawdzą się przyciski ze stopniem ochrony IP69K. Mogą pracować w nawet najtrudniejszych warunkach. Posiadają magnetyczny reset, który ogranicza koszty, a przy tym pozwala zredukować liczbę zamontowanych urządzeń. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.