KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.

ul. Harcerska 60
43-100 Tychy
woj. śląskie

ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
woj. śląskie

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019

System przywoławczy wandaloodporny

System przywoławczy Nursecall800 w wykonaniu ze stali nierdzewnej jest idealny do użytku w hotelach, centrach rozrywki, supermarketach i innych obiektach użyteczności publicznej. Prosty w instalacji (trzyżyłowy kabel zabezpieczający jest idealny do większości zastosowań), posiada szeroką gamę urządzeń ze szczotkowanej stali nierdzewnej oraz trwałą poliwęglanową jednostkę do montażu sufitowego, specjalnie zaprojektowaną dla ułatwienia korzystania przez osoby niepełnosprawne. W przypadku dużych zastosowań wielopunktowych, takich jak wiele toalet, przebieralni itp., idealnie sprawdzą się czterostrefowe (łączone w wielostrefowe) kontrolery połączeń ze stali nierdzewnej i ścienne przyciski przywołania.

Zestaw alarmowy do toalety ze stali nierdzewnej

Zestaw alarmowy WC dla osób niepełnosprawnych jest idealny do większości prostych instalacji. W zestawie znajdują się: stalowa centrala z zasilaczem i wbudowanym przyciskiem reset (możliwym do wyłączenia zworką podczas instalacji), stalowy sygnalizator optyczno-dźwiękowy, stalowy przycisk reset (służący do kasowania wezwania w miejscu wystąpienia) oraz poliwęglanowe cięgno sufitowe, dostosowane do realizacji wezwania pomocy z różnych pozycji, dzięki dwóm trójkątnym uchwytom, umieszczonym na różnych wysokościach. Zestaw ten można dowolnie rozbudować o dodatkowe cięgna, przyciski, sygnalizatory, a także urządzenia integrujące system przywoławczy z systemem BMS (Building Management System).

Inne możliwości zastosowania systemu

Ponadto nasze urządzenia świetnie nadają się do wszelkich zastosowań penitencjarnych, więzień, aresztów, izb wytrzeźwień, posterunków policji oraz innych, wymagających bezkompromisowej trwałości i niezawodności w dobrej cenie. System może być dowolnie dostosowany do potrzeb klienta: może być wyposażony w dowolnej konstrukcji przyciski wandaloodporne, szerokiej gamy sygnalizatory i wyświetlacze, a także może być zintegrowany z systemami zarządzania budynkiem, jak np. SMS (Security Management System).

Przy wymaganiu maksymalnego stopnia bezpieczeństwa nie tylko osób przetrzymywanych, ale również obsługujących system i nadzorujących wezwania pomocy, zalecamy zastosowanie cyfrowego systemu Quantec, który również zawiera szeroką gamę urządzeń odpornych na akty wandalizmu. System w standardzie zapewnia kilka stopni wezwań, które umożliwiają wezwanie dodatkowej pomocy. Ponadto elementy systemu są stale monitorowane pod względem poprawności pracy, a także czerpią zasilanie z akumulatorów, zapewniających ciągłość pracy w przypadku awarii centralnego zasilania. Quantec jest również systemem, umożliwiającym łatwą rozbudowę w dowolnym momencie w bardzo szerokim zakresie o dodatkowe wyświetlacze, sygnalizatory, punkty wezwania pomocy oraz przyciski napadowe, wydatnie zwiększające bezpieczeństwo personelu.