KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.

ul. Harcerska 60
43-100 Tychy
woj. śląskie

ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
woj. śląskie

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019

Domofony analogowe

Domofony analogowe - to stylowe systemy, w których połączenie można uzyskać poprzez port rozszerzenia analogowego i jest kompatybilny prawie ze wszystkimi PBX. Konfiguracja z zakresu ID jest prosta przy użyciu darmowego oprogramowania pakietu Windows. Ponadto domofony mają możliwość przyłączenia modułu klawiatury.


Domofon to jeden z najprostszych i najtańszych sposobów na podniesienie bezpieczeństwa i poziomu kontroli prywatnych posesji, klatek schodowych czy wydzielonych pomieszczeń w obiektach przemysłowych. Za pomocą nieskomplikowanej komunikacji głosowej można bez trudu przeprowadzić selekcję wejść oraz ograniczyć wstęp na teren firm, zakładów pracy, osiedli mieszkaniowych itp. Jakie urządzenie wybrać? Firma SignalTech oferuje klasyczne domofony analogowe, kompatybilne z niemal wszystkimi centralami telefonicznymi PBX. Konfiguracja z zakresu ID odbywa się za pośrednictwem darmowego oprogramowania Windows.


W przypadku tego typu domofonów połączenie uzyskuje się poprzez port rozszerzenia analogowego. Urządzenia cechuje łatwy montaż, nowoczesny design oraz intuicyjna obsługa. Ich zadaniem jest skuteczna ochrona posesji, przedsiębiorstw czy obiektów gospodarczych. Utrudniają wstęp na teren prywatny lub firmowy osobom nieupoważnionym, złodziejom i wandalom. W naszej ofercie znalazły się modele z serii A Bell, Brave oraz Slim.

Domofony analogowe – SignalTech

Połączenie z domofonem można uzyskać z dowolnej linii analogowej PSTN lub linii wewnętrznej centrali PBX. Drzwi otwierają się natychmiast po wprowadzeniu kodu lub uzyskaniu pozwolenia na wejście. W zależności od modelu urządzenia wyposażone są w kompatybilny zamek elektryczny, wybieranie impulsowe i tonowe, podświetlane etykiety z nazwami oraz zintegrowane ogrzewanie w obwodzie drukowanym. Mogą pracować w trybie dzień/noc.


Domofony analogowe to rozwiązanie polecane przede wszystkim mieszkańcom domów jedno- i wielorodzinnych, właścicielom firm i zakładów przemysłowym oraz zarządcom różnego typu budynków. Niektóre modele posiadają przyciski z pamięcią dla dwóch różnych numerów, przekaźniki wewnętrzne w celu kontroli otwierania drzwi, zegar czasu rzeczywistego oraz opcjonalnie wbudowaną kamerę. Producent zadbał o wysoki stopień ochrony IP 44, dzięki czemu urządzenia mogą być montowane na zewnątrz. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Wyróżnia się:

  • Kody do otwierania drzwi przed telefon
  • Komunikacja głosowa zasilana z analogowej linii telefonicznej
  • Programowanie poprzez DTMF lub oraz bezpośrednie połączenie z komputerem za pomocą kabla USB
  • Kompatybilny zamek elektryczny (magnetyczny)
  • Tryb dzień / noc
  • Wybieranie impulsowe i tonowe (DTMF)
  • Podświetlane etykiety z nazwami
  • Zintegrowane ogrzewanie w obwodzie drukowanym

Domofony A BELL

Domofony BRAVE

Domofony SLIM