KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.

ul. Harcerska 60
43-100 Tychy
woj. śląskie

ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
woj. śląskie

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019

Domofony IP

Domofony IP VoIP (SIP) - są nowoczesnym rozwiązaniem systemów domofonowych i wideo-domofonowych wykorzystującym technologię VoIP. Bramofon jest podłączony do sieci komputerowej i umożliwia zarówno połączenie P2P (peer to peer), czyli bezpośrednie połączenie z adresem IP innego urządzenia VoIP lub może być zarejestrowany na serwerze SIP. Dzięki szerokiej gamie dostępnych modeli , domofony znakomicie sprawdzają się zarówno w budynkach użyteczności publicznej, biurowcach, przedsiębiorstwach, jak i gospodarstwach domowych. Dzięki solidnej konstrukcji domofony mogą być instalowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo prywatnej posesji? A może zależy Ci na modernizacji własnego biura? Oferta SignalTech z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom! Proponujemy nowoczesne domofony IP, które wykorzystują technologię VoIP (SIP). Doskonale spełniają swoją funkcję w gospodarstwach domowych, przedsiębiorstwach oraz obiektach użyteczności publicznej. Możesz je zamontować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Solidnej konstrukcji i szczelnej obudowie nie są straszne wymagające warunki zewnętrzne. Bramofon łączy się z siecią komputerową, dzięki czemu umożliwia bezpośredni kontakt P2P z adresem IP innego urządzenia VoIP. Równie dobrze może zostać zainstalowany na serwerze SIP.

Domofony IP od SignalTech

Wśród największych atutów naszych domofonów IP znalazły się dedykowane aplikacje odbiorcze dla iOS i Android oraz PopUp na PC. Na szczególną uwagę zasługuje także interfejs WEB przeznaczony do zdalnej konfiguracji oraz możliwość korzystania z urządzenia za pośrednictwem centrali IP PBX lub bezcentralowo P2P. Panel frontowy powstał z anodyzowanego aluminium oraz wytrzymałego tworzywa sztucznego. Niektóre modele wyposażone są w kamerę IP z podświetleniem LED, zintegrowane ogrzewanie obwodu elektronicznego oraz przekaźniki sterujące funkcją otwierania drzwi i włączania światła. Domofony IP zamontujesz natynkowo lub podtynkowo, a w razie potrzeby podłączysz moduł z dodatkowymi przyciskami pamięci.

Systemy domofonowe z technologią VoIP

W ofercie SiganlTech znajdziesz wandaloodporne domofony IP wykonane ze stali. Niezawodne bezpieczeństwo posesji gwarantowane! Polecamy także urządzenia ze zintegrowaną funkcją zamka kodowego “Codelock” oraz możliwością podłączenia modułu RFID (czytnik identyfikujący za pomocą fal radiowych). Na szczególną uwagę zasługuje również nowoczesny wygląd każdego modelu oraz szeroka kompatybilność z takimi systemami VoIP, jak: 3CX, Aastra NeXspan, Alcatel OmniPCX, Asterisk, Avaya, Cisco Call Manager, Gigaset pro, Panasonic i wiele innych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Wyróżnia się:

  • Interfejs WEB do zdalnego konfiguracji
  • Praca z wykorzystaniem centrali IP PBX lub bezcentralowo P2P
  • Dedykowana aplikacja odbiorcza PopUp na PC
  • Dedykowana aplikacja odbiorcza dla iOS i Android

Domofony IP BELL

Domofony IP BOLD

Domofony IP SLIM