KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.

ul. Harcerska 60
43-100 Tychy
woj. śląskie

ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
woj. śląskie

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019

Akcesoria do telefonów przemysłowych

Dodatkowa sygnalizacja nadchodzącego połączenia jest często pożądaną funkcją, zwłaszcza w hałaśliwych halach produkcyjnych i dużych obszarach pracy. Oferujemy zarówno rozwiązania analogowe, wpinane bezpośrednio do linii centrali telefonicznej, jak i VoIP, podłączane do Switcha PoE i konfigurowalne przez przeglądarkę. Wszystkie produkty cechuje najwyższa jakość, wysokie ciśnienie akustyczne oraz bardzo dobra widoczność sygnalizacji optycznej.

SignalTech proponuje niezawodne akcesoria do telefonów przemysłowych, których funkcjonalność sprosta wymagającym warunkom pracy w hałaśliwych halach produkcyjnych, dużych obiektach, magazynach, itp. Nasze rozwiązania zapewniają dodatkową sygnalizację nadchodzącego połączenia, co wyraźnie ułatwia komunikację pomiędzy pracownikami. Oferujemy produkty odporne na czynniki zewnętrzne, które wyróżniają się wysokim ciśnieniem akustycznym, znakomitą widocznością oraz szczelną obudową wykonaną z tworzywa ABS.

W ofercie firmy SignalTech znalazły się urządzenia do hałaśliwego środowiska przemysłowego. Polecamy rozwiązania analogowe wpinane bezpośrednio do linii centrali telefonicznej, jak i zaawansowane VoIP (Voice over Internet Protocol) podłączane do Switcha PoE i zarządzane za pomocą przeglądarki internetowej. Sygnalizacja optyczna pozostaje doskonale widoczna, a wysoka głośność nie pozwoli przegapić żadnego połączenia. Akcesoria mogą pracować w temperaturze od –30oC do +60oC. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Poszczególne produkty

Sygnalizator DUO-LED SIP (VoIP)

Sygnalizator telefoniczny DUO-LED

Sygnalizator telefoniczny Unit Twin

Dzwonek telefoniczny

Przekaźnik telefoniczy TAR21

Przemysłowy przekaźnik telefoniczy dTA3

Dzwonek telefoniczny TAW

Dzwonek telefoniczny

Sygnalizator telefoniczny Unt Twin

Przemysłowy przekaźnik telefoniczny TA3 Ex