KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.

ul. Harcerska 60
43-100 Tychy
woj. śląskie

ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
woj. śląskie

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019

System przyzywowy do gastronomii

Jak zadbać o jakość i efektywność obsługi klienta w lokalach gastronomicznych? To proste! Oferujemy niezawodny system przywoławczy do restauracji, który skraca czas oczekiwania na złożenie i realizację zamówienia. Pozwala znacznie ograniczyć tworzenie się kolejek przy ladzie – goście mogą poczekać na wezwanie po odbiór napojów i posiłków przy swoim stoliku. Jest to prosty i skuteczny sposób na podniesienie sprzedaży, budowanie profesjonalnego wizerunku lokalu oraz zwiększenie pozytywnych wrażeń po skorzystaniu z oferty.

System przywoławczy dla gastronomii usprawnia cały proces komunikacji w restauracji. Kelner po przywitaniu gości, wskazaniu wolnego stolika i podaniu karty menu może spokojnie poczekać na wezwanie. Gdy klient będzie gotowy złożyć zamówienie lub postanowi zadać dodatkowe pytania, jednym przyciskiem wezwie obsługę. Proste, prawda? Nasze rozwiązania uwolnią lokal od monitorów, głośników i niepotrzebnych okrzyków osób wydających posiłki. Teraz zapanuje spokojna i przyjemna atmosfera.

System przywoławczy do gastronomii – dlaczego to dobry wybór?

Skraca czas oczekiwania na obsługę przy zamówieniu głównym i każdym kolejnym. Nie generuje zbędnych kolejek, lecz umożliwia dyskretnie wezwanie kelnera lub otrzymanie informacji o posiłku gotowym do odbioru. System przywoławczy do gastronomii to znaczące usprawnienie, które przyczynia się do zadowolenia gości z wizyty w restauracji. Istnieje duża szansa, że w przyszłości ponownie odwiedzą lokal i w dodatku zabiorą ze sobą znajomych.

Niezależnie od tego, czy Twoi goście sami odbierają przygotowane posiłki, czy obsługują ich kelnerzy, koniecznie wypróbuj możliwości, jaki oferuje system przywoławczy. Gastronomia to wymagająca branża, w której nieustannie należy dbać o zadowolenie klienta, stosując nowoczesne rozwiązania. Nasze urządzenia znajdują również zastosowanie w pubach, bistrach i kawiarniach. Usprawniają przepływ informacji między kuchnią a kelnerem, eliminując problemy komunikacyjne. Wysyłają bezpośrednie powiadomienia do gości o gotowym zamówieniu.