KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.

ul. Harcerska 60
43-100 Tychy
woj. śląskie

ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
woj. śląskie

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019

Nasz asortyment to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na trwałe i dobre jakościowo rozwiązania komunikacyjne o zastosowaniu przemysłowym. Stawiamy na wyroby od renomowanych europejskich dostawców z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Dzięki temu możemy oferować naszym Klientom telefony VoIP do nowoczesnych zakładów produkcyjnych i nie tylko, które poza ułatwieniem komunikacji między pracownikami, posiadają też możliwość integrowania ich z systemami nagłośnień i sygnalizacji, opartych o protokół IP.

Przemysłowe telefony VoIP o wysokiej odporności

Oferujemy urządzenia, które doskonale sprawdzają się nie tylko w przestrzeniach zamkniętych, ale też na zewnątrz i w skrajnych warunkach termicznych. Dostępne tu produkty odznaczają się wysokimi stopniami ochrony IP65 i IP66. Ich obudowy stanowią więc bardzo szczelnaą barierę, która skutecznie zabezpiecza urządzenia przed dostaniem się do środka pyłów i wody. Wybrane modele są w stanie pracować w zakresie temperatur od -40°C do +70°C. Prosta struktura menu, a także podświetlany wyświetlacz i klawiatura ułatwiają ich użytkowanie.

Telefony voipowe do stref zagrożenia wybuchem

Osobną częścią naszej oferty są urządzenia przemysłowe przeznaczone do użytku w strefach bezpośredniego lub potencjalnego zagrożenia wybuchem. Posiadają one oznaczenie Ex, wskazujące na ich szczególny rodzaj zastosowania. Telefony VoIP Ex wykonane są z wytrzymałego poliwęglanu, są odporne na wstrząsy i uszkodzenia. Wysokie parametry oraz współpraca z większością central VoIP sprawiają, że urządzenia te są świetnym wyborem w korzystnej cenie.

Przemysłowe telefony VoIP

InduTel IP

FernTel IP

ResistTel IP

Telefon Ex FernTel IP

Telefon Ex ResistTel IP2