KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.

ul. Harcerska 60
43-100 Tychy
woj. śląskie

ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
woj. śląskie

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019

Systemy nagłośnienia

Ważnym obszarem działalności naszej firmy jest wyposażanie obiektów przemysłowych, produkcyjnych, magazynowych i wielu innych w elementy systemów nagłośnienia. Działamy w budynkach standardowych o zróżnicowanej kubaturze, ale też w strefach zagrożonych wybuchem, w których wymagany jest montaż urządzeń z certyfikatem ATEX.

Systemy nagłośnienia i komunikacji

Naszym Klientom proponujemy elastyczne instalacje, które można dostosowywać do potrzeb obiektu, w którym mają być zamontowane. W tej kategorii oferujemy następujące elementy, które wspólnie mogą tworzyć systemy nagłośnień:

  • interkomy kasowe z mikrofonem, przeznaczone do obsługi indywidualnej przez kasjera, recepcjonistę lub personel lokalu użyteczności publicznej;
  • interkomy i wideointerkomy naścienne IP, emitujące dźwięk w jakości HD;
  • telefony przemysłowe;
  • głośniki o różnych sposobach montażu, w tym tubowe, sufitowe i ścienne.

Urządzenia i elementy instalacji można dopasowywać do obszarów pokrycia, warunków atmosferycznych oraz jak wspomniano wcześniej, do potrzeb obiektów będących strefami zagrożonymi wybuchem.

W ramach naszych usług dostarczamy również pętle indukcyjne od sprawdzonych producentów, dostosowane między innymi do rodzaju obsługi (indywidualnej bądź grupowej). Urządzenia wspierające słyszenie osób korzystających z aparatów słuchowych, dostępne są w wersji przenośnej i wolnostojącej. Zachęcamy do poznania pełnego katalogu produktów dostępnych w ofercie SignalTech. Z chęcią doradzimy podczas wyboru elementów instalacji.

Interkomy kasowe

Interkomy naścienne IP

Głośniki w wykonaniu Ex

Pęlte indukcyjne