KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.

ul. Harcerska 60
43-100 Tychy
woj. śląskie

ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
woj. śląskie

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019

Oświetlenie przeszkodowe niskiej intensywności

Oświetlenie przeszkodowe jest nieodzownym elementem wysokich konstrukcji, jak również lotnisk i lądowisk. Urządzenia takich firm, jak FHF i Moflash, oprócz świetnej jakości wykonania, gwarantują długą, bezawaryjną pracę, oraz oferowane są w bardzo konkurencyjnej cenie. Dysponujemy różnymi rodzajami lamp niskiej, średniej i wysokiej intensywności, do zastosowania w trudnych warunkach atmosferycznych.

Jak zwiększyć bezpieczeństwo wysokich konstrukcji, lądowisk i lotnisk? Wykorzystując oświetlenie przeszkodowe, które sprawdzi się w nocy oraz przy słabej widoczności spowodowanej niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. SignalTech oferuje wysokiej jakości urządzenia firm FHF i Moflash, które cechuje długa, niemal w 100% bezawaryjna praca. Znajdziesz tutaj kilka różnych rodzajów lamp o niskiej, średniej lub wysokiej intensywności w zależności od indywidualnych potrzeb. Służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania.

Oświetlenie przeszkodowe stosuje się do sygnalizacji masztów telekomunikacyjnych, anten, linii transmisyjnych, wież radiowych, turbin wiatrowych i innych obiektów. Polecamy lampy odporne na wibracje, działające w trybie ciągłym oraz z solidną obudową. Pracują w trudnych warunkach atmosferycznych i dużej amplitudzie temperatury otoczenia. Doskonale sprawdzą się na lotniskach i lądowiskach dla zwiększenia bezpieczeństwa ruchu powietrznego. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Poszczególne produkty

Lampa przeszkodowa ALPHA 1

Lampa przeszkodowa ALPHA 2

Lampa przeszkodowa ALPHA 3

Lampa przeszkodowa ALPHA 4