KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.

ul. Harcerska 60
43-100 Tychy
woj. śląskie

ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
woj. śląskie

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019

Sygnalizatory optyczne

Sygnalizatory optyczne (zwłaszcza w branży Automatyka) muszą cechować się bezawaryjnością na długie lata wprzód i odpowiednim natężeniem światła, ponieważ zazwyczaj ostrzegają o zagrożeniu, pomagają w ewakuacji lub informują o stanach pracy maszyn. Urządzenia takich firm, jak FHF, Moflash, Vershoven, Cranford Controls, oprócz świetnej jakości wykonania, gwarantują długą, bezawaryjną pracę, oraz oferowane są w bardzo konkurencyjnej cenie. Bardzo szeroki wybór kolumn sygnalizacyjnych, lamp stroboskopowych, xenonowych, LED-owych, obrotowych i ciągłych sprawia, że każdy obiekt i maszyna mogą być wyposażone w odpowiednie urządzenie, również w wersji ATEX do strefy zagrożonej wybuchem.

W tej kategorii produktów znajdziesz sygnalizatory optyczne odporne na warunki atmosferyczne. Mamy do wyboru wiele różnych kolumn, lamp stroboskopowych, LED-owych, obrotowych oraz xenonowych. Co je wyróżnia? Niemal w 100% bezawaryjna praca. To niezastąpione wyposażenie obiektów użyteczności publicznej, gdzie niezbędne jest szybkie alarmowanie o zagrożeniu oraz pomoc w ewakuacji. 

Sygnalizatory LED-TL znajdują zastosowanie zarówno w przemysłowych, jak i komercyjnych aplikacjach, w których istotną rolę odgrywają przystępna cena, brak konieczności regularnej konserwacji oraz zadowalająca żywotność. Lampy stroboskopowe wyposażone zostały w plastikową obudowę oraz lustrzankę wykonaną z aluminium. Mogą pracować w szerokim zakresie temperatur: od –20 do +50 stopni Celsjusza. Są zatwierdzone do stosowania w pojazdach. 

Dzięki naszej ofercie dowolny obiekt lub maszyna może zyskać dodatkowe udogodnienia w postaci sygnalizatorów optycznych. To zwiększa bezpieczeństwo osób przebywających na terenie danej nieruchomości lub użytkowników urządzeń. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. 

Poszczególne produkty

Sygnalizator przemysłowy X195

Sygnalizacja świetlna LED-TL

Sygnalizacja parkingowa LED-TL

Lampa stroboskopowa XL04

Lampa stroboskopowa SLB2

Lampa obrotowa SLD1/SLD2

Lampa stroboskopowa BLG10

Lampa sygnalizacyjna GH2

Lampa stroboskopowa BLS30

Lampa sygnalizacyjna GH1

Lampa błyskowa BLE15

Lampa sygnalizacyjna BLE LED

Lampa sygnalizacyjna BLK super LED

Sygnalizator stroboskopowy BLK30

Lampa wielokolorowa GH5

Lampa stroboskopowa BZ2

Lampa przeszkodowa dSLB20 LED

Lampa stroboskopowa dSLB20

Sygnalizator stroboskopowy BDK22

Sygnalizator optyczny Ex BC125