KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.

ul. Harcerska 60
43-100 Tychy
woj. śląskie

ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
woj. śląskie

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019

Telefony przemysłowe analogowe

Przemysłowe telefony analogowe są obecne niemal w każdej gałęzi przemysłu. Firma Signaltech wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na trwałe i dobre jakościowo produkty, oferując telefony przemysłowe tylko od renomowanych, europejskich dostawców z wieloletnim doświadczeniem. Wysokie stopnie ochrony IP65 i IP66, doskonałe parametry i współpraca z każdą centralą analogową, czynią z nich doskonały wybór w ekonomicznej cenie.

Do zalet oferowanych przez nas produktów należy możliwość pracy w bardzo szerokim zakresie temperatur, nawet od -25°C do +60°C. Dzięki temu przemysłowe telefony analogowe doskonale sprawdzają się zarówno w warunkach panujących wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Za wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne odpowiadają natomiast niezwykle solidnie wykonane obudowy z poliwęglanu, poliestru wzmocnionego włóknem szklanym i innych wysokogatunkowych materiałów. Wiele z prezentowanych w naszej ofercie modeli wyposażonych jest dodatkowo w zbrojony przewód słuchawkowy, co gwarantuje bezawaryjność na naprawdę długie lata. Koniecznie trzeba też podkreślić, że sprzęt charakteryzuje się bardzo wysoką głośnością dzwonka, zazwyczaj na poziomie około 95 dB(A), dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że dzwoniący aparat zostanie zagłuszony przez maszyny produkcyjne.

Jeżeli poszukujesz szczegółowych informacji na temat specyfikacji konkretnych modeli analogowych telefonów przemysłowych, kliknij przycisk „Więcej” przy interesującym Cię urządzeniu. Zapoznaj się z całym asortymentem. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy oczywiście do Twojej dyspozycji.

Poszczególne produkty

Telefon TESLA36

Telefon TESLA37

Telefon TESLA27

Telefon FernTel3

Telefon FernTel3 ZB

Telefon InduTel/InduTel LED

Telefon ResistTel

Telefon ResistTel MB

Telefon ResistTel ZB

Telefon przemysłowy Ex TESLA32

Telefon przemysłowy Ex TESLA33

Telefon kopalniany Ex SLE-AT42

Telefon Ex FernTel3

Telefon Ex FernTel3 ZB

Telefon Ex ResistTel

Telefon Ex ResistTel MB

Telefon Ex ResistTel ZB