KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.

ul. Harcerska 60
43-100 Tychy
woj. śląskie

ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
woj. śląskie

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019

Wyróżnia się:

  • Nowoczesny design, panele wykonane w większej części z aluminium
  • Szeroka kompatybilność z systemami VoIP, m. in. 3CX, Aastra NeXspan, Alcatel OmniPCX, Asterisk, Avaya, Cisco Call Manager, Gigaset pro, IP Cortex, Karel Ipv50, Mitel, Nortel, Panasonic, Quadro Epygi, SARK, Snom ONE, SWYX i wiele innych
  • Komunikacja SIP lub P2P, możliwość streamingu video, dostępny monitoring SNMP
  • Przekaźniki 2+2 – dwa fizyczne + dwa wirtualne
  • Edytowalne kody dostępu do otwierania przekaźników – również z poziomu przycisków domofonu
  • Konfiguracja przez przeglądarkę WEB
  • Zasilanie PoE (klasa 0 – 12,95W) lub 12 VDC
  • Transmisja obrazu do przeglądarki WEB –JPEG; do telefonów VoIP – H.263, H.264


Kontrola dostępu do prywatnych i firmowych posesji nabrała zupełnie nowego znaczenia, odkąd na rynku pojawiły się domofony i wideodomofony IP Bold. Stanowią znakomite uzupełnienie systemu monitoringu wizyjnego oraz dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem, kradzieżą czy dostępem niepowołanych osób. Modele, które znajdziesz w naszej ofercie, wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, ale także szeroką funkcjonalnością oraz solidnym wykonaniem. Zapewniają komunikację w standardzie SIP lub P2P, a także możliwość streamingu wideo. Wyposażone zostały w przekaźniki fizyczne i wirtualne.

Programowanie domofonów IP Bold oraz zmiana ustawień i parametrów urządzenia dokonywane są z poziomu przeglądarki internetowej. Poszczególne modele są w pełni kompatybilne z takimi systemami VoIP jak: Aastra NeXspan, Alcatel OmniPCX, Asterisk, Avaya, Cisco Call Manager, Gigaset pro, Mitel, Nortel, Panasonic, Quadro Epygi, SARK czy Snom ONE. Panele zostały w większości wykonane z aluminium, dzięki temu zyskały dodatkową ochronę przed uszkodzeniami i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Domofony i wideodomofony IP Bold w ofercie firmy SignalTech

Zaawansowane możliwości domofonów IP BOLD umożliwiają stworzenie systemu w pełni dopasowanego do indywidualnych potrzeb zarówno użytkowników prywatnych, jak i przedsiębiorstw, a nawet hoteli. Urządzenia mogą wykorzystywać monitoring SNMP, edytowalne kody dostępu do otwierania przekaźników oraz zasilanie PoE (klasa 0 – 12,95W) lub 12 VDC. Transmisja obrazu do przeglądarki WEB odbywa się w formacie JPEG, natomiast do telefonów VoIP – H.263, H.264.

Podstawową zaletą korzystania z wideodomofonów IP Bold jest możliwość zdalnego sterowania dostępem do posesji za pośrednictwem aplikacji zainstalowanej na urządzeniu mobilnym. System jest bezpieczny i niezawodny w codziennym użytkowaniu — pozostaje sprawny niezależnie od warunków atmosferycznych. W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Dobierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

IP BOLD T1

IP BOLD T2

IP BOLD T4

IP BOLD T1C

IP BOLD T2C

IP BOLD T4C

IP BOLD TK1

IP BOLD TK4

IP BOLD TK1C

IP BOLD TK4C

IP BOLD T1C65

IP BOLD T2C65