KONTAKT

SignalTech Sp. z o.o.

ul. Harcerska 60
43-100 Tychy
woj. śląskie

ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
woj. śląskie

Tel. +48 32 441 71 24
mail: signaltech@signaltech.pl

Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Nowy telefon przemysłowy
Baner Symas 2019

Lampy stroboskopowe

Gdzie znajdują zastosowanie sygnalizatory optyczne? W obiektach produkcyjnych, magazynach oraz miejscach użyteczności publicznej. Stanowią niezbędny element systemu alarmowego, ostrzegają przed zagrożeniem, a także pomagają w ewakuacji. Wśród najbardziej niezawodnych rozwiązań, które proponuje firma SignalTech, znalazła się lampa stroboskopowa. Może pracować w każdych warunkach atmosferycznych, a przy tym zapewnia niemal w 100% bezawaryjną pracę. Nie wymaga regularnej konserwacji, lecz wyróżnia się zadowalającą żywotnością.

Lampa ostrzegawcza stroboskopowa dostępna jest w kilku kolorach: pomarańczowym, czerwonym, białym i czarnym. Z powodzeniem znajduje zastosowanie w przemysłowych i komercyjnych aplikacjach. Sprawdzi się w miejscach, gdzie liczy się szybkie alarmowanie o niebezpieczeństwie. Stanowi istotny element wyposażenia różnego typu obiektów i maszyn znajdujących się w strefie zagrożonej wybuchem. Zwiększa tym samym bezpieczeństwo osób przebywających na terenie budynku oraz użytkowników urządzeń.

Lampa stroboskopowa ostrzegawcza – dlaczego to dobry wybór?

Dostępne w tej kategorii lampy stroboskopowe pomarańczowe i czerwone wyposażone są w plastikową obudowę oraz soczewki wykonane z poliwęglanu lub aluminium, które są odporne na wodę morską. W zależności od modelu posiadają stopień ochrony IP 54, IP 65 lub IP 67. Mogą pracować w szerokim zakresie temperatur: od –50 do +50 stopni Celsjusza. Emitują światło w określonej częstotliwości. Powodują wrażenie bezruchu lub spowolnienia obiektów, a także efekt skokowego poruszania się osób. Są zatwierdzone do stosowania w pojazdach.

Lampa stroboskopowa ostrzegawcza może mieć różne kolory soczewek np. pomarańczowy lub czerwony. Wykorzystywana jest w branży przemysłowej i rozrywkowej, a nawet mechanice samochodowej. Niektóre modele wyposażone zostały w obudowę odporną na wibracje. Dokładne parametry techniczne (energia błysku, zakres temperatury, stopień zabezpieczenia itp.) znajdziesz w opisie każdego produktu. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.